Ako mi doručíte tovar a koľko to stojí?

Cena dopravy závisí od výberu spoločnosti, ktorá vám balík doručí. Doručenie balíka prostredníctvom kuriéra je 3,5,-Eur a doručenie prostredníctvom výdajného miesta Zásielkovne je 2,5,- Eur. Viac detailných informácii nájdete na podstránke platba a doručenie. Dobierka je spoplatnená sumou 0,7,- Eur.

Ako dlho trvá, kým mi bude balík doručený?

Váš objednaný tovar sa k Vám dostane na 5-6 pracovný deň od vytvorenia objednávky. (V prípade platby bankovým prevodom 5-6 dní od pripísania platby na náš účet). O vytvorení a potvrdení objednávky/prijatí platby budete informovaní mailom. 

Ako môžem zaplatiť za tovar?

V predposlednom kroku objednávky, pred jej potvrdením, máte na výber viacero možností platby:

  • Platbu dobierkou: zaplatíte pri preberaní tovaru kuriérovi, resp. na výdajnom mieste zásielkovne
  • Platobná brána GoPay: GoPay poskytuje platbu kartou ako aj cez takmer všetky banky na Slovensku a v Čechách. Systém automaticky spáruje platbu a tovar je už jednou nohou na ceste k Vám. 
  • Bankový prevod: v prípade výberu platby prostrednícvtom bankového prevodu sa Vám po potvrdení objednávky zobrazia údaje na platbu: IBAN, variabilný symbol a suma, ktorú je potrebné zaplatiť na bankový účet. Tento proces trvá o niečo dlhšie, nakoľko tovar odosielame až po pripísaní peňazí na účet

Viac detailných informácii nájdete na podstránke platba a doručenie.

Môžem tovar v prípade zlej veľkosti vymeniť vrátiť?

Áno podľa zákona môžete tovar objednaný na diaľku vrátiť bez udania dôvodu do 14 dní od prevzatia. V prípade, že Vám nesadla veľkosť vyplnte formulár na odstúpenie od zmluvy a pošlite nám ho na adresu
MAVALAN s.r.o.
Ovocná 18 
921 01 Piešťany

Formulár na odstúpenie od zmluvy nájdete tu: Stiahnuť formulár