Ako mi doručíte tovar a koľko to stojí?

Cena dopravy závisí od výberu spoločnosti, ktorá vám balík doručí. Doručenie balíka prostredníctvom kuriéra vrámci Slovenska je 3,5,-Eur a doručenie prostredníctvom výdajného miesta Zásielkovne je 2,5,- Eur.
Vrámci Českej republiky je cena za dopravu kuriérom 4,5,-Eur (cca 116,-Kč) a doručenie prostredníctvom Zásielkovne 3,-Eur (cca 77,-Kč).

Viac detailných informácii nájdete na podstránke platba a doručenie. Dobierka je spoplatnená sumou 0,7,- Eur (cca 18,- Kč).

Ako dlho trvá, kým mi bude balík doručený?

Produkty, pri ktorých je štítok "Skladom" doručíme do 2 pracovných dní (v prípade objednávky do 11:00 vrámci Slovenska už na druhý pracovný deň). Produkty, ktoré takýto štítok neobsahujú sa k vám dostanú zvyčajne na 5-6 pracovný deň. 

Ako môžem zaplatiť za tovar?

V predposlednom kroku objednávky, pred jej potvrdením, máte na výber viacero možností platby:

  • Platbu dobierkou: zaplatíte pri preberaní tovaru kuriérovi, resp. na výdajnom mieste zásielkovne
  • Platobná brána GoPay: GoPay poskytuje platbu kartou ako aj cez takmer všetky banky na Slovensku a v Čechách. Systém automaticky spáruje platbu a tovar je už jednou nohou na ceste k Vám. 
  • Bankový prevod: v prípade výberu platby prostrednícvtom bankového prevodu sa Vám po potvrdení objednávky zobrazia údaje na platbu: IBAN, variabilný symbol a suma, ktorú je potrebné zaplatiť na bankový účet. Tento proces trvá o niečo dlhšie, nakoľko tovar odosielame až po pripísaní peňazí na účet

Viac detailných informácii nájdete na podstránke platba a doručenie.

Môžem tovar v prípade zlej veľkosti vymeniť vrátiť?

Áno podľa zákona môžete tovar objednaný na diaľku vrátiť bez udania dôvodu do 14 dní od prevzatia. V prípade, že Vám nesadla veľkosť vyplnte formulár na odstúpenie od zmluvy a pošlite nám ho na adresu
MAVALAN s.r.o.
Ovocná 18 
921 01 Piešťany

Formulár na odstúpenie od zmluvy nájdete tu: Stiahnuť formulár