Doba doručenia tovaru je 5-6 pracovných dní od vytvorenia objednávky. Ak je pri tovare napísané skladom, alebo skladom ihneď doručenie trvá 2-3 pracovné dni. 

Doručenie Slovensko:

Kuriér: 

O doručení balíka Vás budú informovať prostredníctvom SMS na tel.č. uvedené v objednávke. 

Cena za balík je 5,6€ + prípadne 1€ dobierka (pri nákupe nad 100€ doručenie zdarma)

Zásielkovňa: 

Zásielkovňa je logistická spoločnosť, ktorá prevádzkuje výdajné miesta po celom Slovensku, v Čechách a iných krajinách EU. Môžu sa nachádzať v rôznych kamenných predajniach, kaviarňach či obchodných centrách. Kompletný zoznam všetkých výdajných miest nájdete tu: Zoznam odberných miest.

Cena za balík je 3,8€ + prípadne 1€ dobierka pri nákupe nad 80€ doručenie zdarma)

Doručenie Česko:

DPD kuriér: jX7pKYP5.png

Spoločnosť DPD dopravuje balíky vo väčšine prípadov už na druhý deň od podania zásielky. O doručení balíka Vás budú informovať prostredníctvom SMS na tel.č. uvedené v objednávke. Ak Vám čas, ktorý bude uvedený v SMSke nevyhovuje nemusíte sa strachovať. Doručenie je možné dohodnúť s kuriérom na konkrétny čas prípadne aj zmenu miesta doručenia.  

Cena za balík je 6€ + prípadne 1€ dobierka. Pri nákupe nad 100€ doručenie zdarma

Zásielkovňa:Zasielkovna_logo_.png

Zásielkovňa je logistická spoločnosť, ktorá prevádzkuje výdajné miesta po celom Slovensku, v Čechách a iných krajinách EU. Môžu sa nachádzať v rôznych kamenných predajniach, kaviarňach či obchodných centrách. Kompletný zoznam všetkých výdajných miest nájdete tu: Zoznam odberných miest.
V košíku si zvolíte jedno zo stoviek výdajných miest a hneď ako bude zásielka pripravená k výdaju, príde Vám SMS a e-mail s heslom, na ktoré bude zásielka vydaná. Štandardne sú zásielky doručované na druhý deň a počkajú na výdajnom mieste 10 dní. V prípade potreby je možné si dobu predlžiť až na 21 dní. Výhodou Zásielkovne je, že nemusíte celý deň doma čakať na kuriéra, zásielku si vyzdvihnete vtedy, keď sa Vám to bude hodiť. Navyše si môžete doručený tovar priamo na výdajnom mieste rozbaliť a prípadne vrátiť späť, ak Vám z nejakého dôvodu nebude vyhovovať.

Cena za balík je 4,5€ + prípadne 1€ dobierka pri nákupe nad 100€. Pri nákupe nad 100€ doručenie zdarma

Platba:

1. prevod na účet

Klasický prevod na bankový účet. Po vytvorení objednávky Vám budú poskytnuté potrebné údaje na vykonanie prevodu. (Tieto údaje Vám takisto prídu aj do mailu, ktorý ste zadali pri registrácii). Pri výbere tejto metódy platby však musíte očakávať mierne zdĺhavejší proces vybavovania objednávky. Tovar bude odoalaný až po prijatí peňazí na účet (v prípade zaslania z inej banky, môže prevod trvať viac ako jeden deň).

2.platobná brána GoPay

Prostredníctvom platobnej brány GoPay môžete vykonať platbu kartou a platbu prostredníctvom internet bankingu takmer všetkých slovenských bánk. Platba pomocou platobnej brány GoPay je jednoduchá a 100% bezpečná.

3. platba na dobierku 

Platbu za tovar je možné vykonať aj pri preberaní zásielky. Jednoducho stačí v poslednom kroku objednávky vyberať možnosť platby na dobierku a za tovar zaplatíte pri preberaní zásielky kuriérovi alebo vo výdajnom mieste Zásielkovne. Za platbu na dobierku je príplatok 1€.