Znížená cena! L-karnitin kompava Zväčšiť

L-karnitín Kompava

Nový produkt

L - karnitín je prírodná látka, ktorá sa v organizme nachádza prirodzene. Pri vysokej fyzickej záťaži sa môže jeho syntéza znížiť.

Viac detailov

Tabuľka veľkostí

Skladom

15,86 €

-7%

17,05 €

Do bezplatnej dopravy ostáva: 30,00 €

  • Možnosť vrátenia peňazí Možnosť vrátenia peňazí
  • Možnosť platby na dobierku Možnosť platby na dobierku
  • Doba dodania 5-6 pracovných dní, ak je skladom 2-3 dni Doba dodania 5-6 pracovných dní, ak je skladom 2-3 dni
  • 100% bezpečná platba 100% bezpečná platba

Popis

L - karnitín je prírodná látka, ktorá sa v organizme nachádza prirodzene. Pri vysokej fyzickej záťaži sa môže jeho syntéza znížiť. Jeho hlavný význam spočíva v spostredkovaní dodávky energie kostrovým svalom. Hrá dôležitú úlohu v oxidácii a spaľovaní tukov v organizme a ich premene na energiu. L - karnitín je vo forme L - karnitín tatrátu, ktorý je lepšie využiteľný ako iné formy L -karnitínu. najsilenší efekt pri užívaní je nalačno.

BALENIE:

60 kps (500 mg) / 90 kps (500 mg)

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

1-3 kps denne. Najvyššia účinnosť je 2 až 6 hodín po požití, preto sa odporúča užívať najneskôr 2 hodiny pred tréningom.

ZLOŽENIE:

L-karnitín tartrát, živočíšna želatína, farbivo: oxid titáničitý.

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti do 8 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote do 25˚C, mimo dosahu malých detí. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Neobsahuje konzervačné látky ani syntetické farbivá. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nepoužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy.

3 ďalších produktov v rovnakej kategórii: