Sportique century riding cream

Nový produkt

Na ochranu miest namáhaných trením.Ochranný krém pre cyklistov predídete zapareným, ošuchovaným, odieraným miestam na koži, nezažijete ,, VLKA".

Viac detailov

Tabuľka veľkostí

Skladom

17,00 € s DPH

Do bezplatnej dopravy ostáva: 80,00 €

  • Možnosť vrátenia peňazí Možnosť vrátenia peňazí
  • Možnosť platby na dobierku Možnosť platby na dobierku
  • Doba dodania 5-6 pracovných dní, ak je skladom 2-3 dni Doba dodania 5-6 pracovných dní, ak je skladom 2-3 dni
  • 100% bezpečná platba 100% bezpečná platba

Popis

Na ochranu miest silne namáhaných dlhodobým trením (odev, obuv, sedadlo bicykla a pod.) pri všetkých športových aktivitách je určený SPORTIQUE CENTURY RIDING CREAM. Obsiahnutá zmes prírodných účinných látok pomôže ukľudniť po podráždení, ale predovšetkým obmedzí riziko jeho vzniku na minimum.


Emulzia s vysokým obsahom Shea Butter (bambuckého masla), prírodných olejov a exkluzívnych silikónov vytvorí na pokožke jemný, klzký ochranný film. Minimálny obsah silikónov zaručí dokonalú kĺzavosť. Pre zvýšenie ochrany pokožky vystavenej treniu pod odevom alebo v obuvi sú použité vysoko účinné prírodné látky, bylinné výťažky (nechtík, myší chvost, arnika), prírodné antioxidanty (vitamín C a E) a ozonizovaný olivový olej s výrazným antimikrobiálnym, antifungicídnym a antivirálnym účinkom (olej z indickej byliny sederacha – Neem).


Ľahko vmasírujte malé množstvo krému a oblečte sa až po vstrebaní krému pokožkou. CENTURY RIDING CREAM je vhodný pre všetky druhy športových aktivít, predovšetkým pre cyklistov, jazdu na koni či motorke. Chráni namáhané miesta pri potápaní, pri jazde na kajaku, surfovaní. Krém ľahko vtrite i priamo pod špeciálny športový odev na exponovaných miestach, pod ponožky do športovej obuvi.
Nenarušuje prírodné a polypropylénové vlákna športových odevov a ani neoprénové odevy.

Unisex - pre mužov aj pre ženy
Femme - krém vyvinutý špeciálne pre ženy

Objem: 180 ml (tuba)

1 ďalších produktov v rovnakej kategórii: